Cm900du-24nf igbt kép 900a 1200v hàng chính hãng
2.500.000 VND Còn hàng
Model Number
CM900DU-24NF,
Voltage
1200V
Usage/Application
UPS
Current Rating
900A
Brand
Mitsubishi
Minimum Order Quantity 1 Piece
DUAL IGBT MODULE IGBT
CM900DU-24NF MITSUBISHI
900 A, 1.2 kV, 2.55 kW, 150 °C, Module.